LiFe1210-120BC

LiFe1210-120BC

LiFe akumulátor 12V/10AH s pojistkou a konektorem EC5

3 388,00 Kč

(3 388,00 Kč ks)

S DPH
Počet
Na objednávku

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  

  Popis

  LiFePo4 baterie 12V 10Ah jako přímá náhrada baterií PB 12V 7,2Ah

  Rozměry: 150x65x92mm

  Značení námi vyráběných baterií:

  Všechny námi vyráběné baterie a akupaky jsou od 1.9.2018 pro jednoznačnou identifikaci při výrobě čipovány RFID nepřepisovatelným čipem. Ze seriového čísla RFID čipu je odvozeno i výrobní číslo baterie či paku. RFID čip je vložen přímo při výrobě těla baterie do formy a je tedy nevyjímatelný bez poškození baterie. Každý RFID čip - jeho seriové číslo je u nás archivováno a dokážeme tedy s jistotou určit, zda je baterie vyrobena od nás či nikoli. Důvodem je mimo jiné skutečnost, že se naše baterie objevily na českém trhu pod logem jiného výrobce ( takzvaně přebalené baterie).

  Označení baterií se skládá následovně:  Technologie baterie / napětí/kapacita/  -  /kapacita ve Wh/X/Y/  přičemž:

  X - je označení verze baterie  (A,B,C,D  a takdále)

  Y - označuje typ vývodů  (F-faston, C-konektor)

  Tedy příkladně označení LiFe1210-120AF je akumulátor LiFePo4 s napětím 12V, kapacitou 10Ah (120Wh) první verze (A) s vývody Faston

  Rozdíl mezi verzemi:

  A - první generace akumulátorů s balanční elektronikou bez možnosti vizualizace stavu článku uživateli.

  B - druhá generace akumulátorů, které jsou vybaveny vizualizací stavu článků pomocí LED diod integrovaných přímo do akumulátoru. Někteří výrobci používají pro vizualizaci stavu baterie integrovaný bezdrátový interface a pomocí bluetooth je možné zobrazit stav baterie například přes telefon. Tato metoda se nám zdá být spíše obchodní trik, než praktická pomůcka. Pro jednu baterii je to vhodné, ovšem v bateriové sadě , kde je jich třeba 8 je to dost nepraktické řešení. Navíc onen bluetooth modul je elektronika, které stabilně odčerpává kapacitu baterie a nelze ji odpojit. Tím dochází k rizikům při dlouhodobém skladování (vybití a podobně). Naše elektronika je také permanentně připojena, ovšem její trvalý odběr v neaktivním stavu činí 150 mikroampér na článek. Tedy toto baterii nezatěžuje při dlouhodobém skladování.  Na baterii  je průhledové okénko s dvoubarevnými LED v počtu článků baterie. U 12V baterie je počet článků 4. Tedy 4 LED okénka. Je-li vše v pořádku a baterie je ve standardním provozu, není žádná led aktivní. V případě, že dojde k poklesu napětí článku pod stanovenou mez (standardně nastaveno na 2,5V), dojde z rozsvícení LED červeně. Zelená barva signalizuje aktivní balancer daného článku. Po dorovnání napětí článku pod 2,65V opět LED zhasne. Spodní hranici (červená) si může uživatel zvolit před výrobou elektroniky na zakázku. možnosti jsou 2,5V 2,6V 2,7V.

  Naše baterie a akupaky nejsou vybaveny odpojovačem a záleží pouze na uživateli, zda použije adekvátní elektroniku pro zajištění úplného nevybití baterie, což by vedlo k jeho zničení.

  Detaily produktu

  Parametry

  Výška
  92
  Šířka
  150
  Hloubka
  65
  Technologie výroby
  LiFePo4
  Kapacita
  10 Ah
  Napětí
  12 V
  Mohlo by vás také zajímat

  Nasledujte nás na Facebooku